fbpx

Operator maszyn / praca w fabryce

PRACOWNIK PRODUKCJI – OPERATOR MASZYN / MONTAŻYSTA

Główne zadania:
Montowanie elementów składowych,
Kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych,
Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.

Wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, Dokładność, precyzja, dobry wzrok,
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
Mile widziane doświadczenie na produkcji,
Gotowości do pracy w trybie zmianowym.

Oferujemy:
Umowę o pracę tymczasową
Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie
DLA OBCOKRAJOWCÓW ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt lub wysłanie swojego CV.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”